O NAS

Jesteśmy dwiema przyjaciółkami, które znają się od zawsze. Razem przechodziłyśmy przez kolejne etapy życia. Dzieciństwo upłynęło nam pod znakiem zabaw na świeżym powietrzu wśród zwierząt i przyrody. Po szkole rzucałyśmy plecaki i biegłyśmy na łąkę budować szałas. W deszczowe dni zakładałyśmy kalosze  i na polnej drodze przekopywałyśmy kałuże tworząc sieci wodociągowe. Wieczorami robiłyśmy domek z koców i czytałyśmy w nim książki. Nie było czasu na nudę.

Po latach wiele się nie zmieniło, gdy tylko mamy chwilę spotykamy się pogadać przy kawie(choć niestety nie mamy tego czasu aż tak dużo jak kiedyś), podróżujemy i odkrywamy ciekawe miejsca. Gdy udaje nam się wyrwać trochę wolnego czasu jedziemy w Tatry lub na wieś, żeby porządnie się zmęczyć, przewietrzyć głowy i wrócić z nową energią.

Wspólnie staramy się stawić czoła macierzyństwu z ciągłymi wzlotami i upadkami, czasami  płącząc ze szczęścia, a czasami z bezradności. Chciałybyśmy aby nasze dzieci były ciekawymi i uważnymi obserwatorami świata tego bliższego i dalszego. Czytamy z nimi, aby zachęcić je do poszukiwania przygód i inspiracji do zabawy. Stąd też pomysł aby połączyć czytanie z zabawami. Bo książka nie musi być tylko usypiaczem, ale może być też wstępem do super przygody. Zatem PEEK A BOOK – zajrzyj do książki, a na pewno znajdziesz wiele pomysłów na świetną zabawę!

Karolina mama 2.5 letniego Janka i 4 miesięcznej Wandy, Kamila mama 5 letniego Stefka i 3.5 letniej Maliny,